I zlatníci potřebují občas dovolenou. Proto nás prosím omluvte, ale objednávky přijaté od 17.6.2024 budeme zpracovávat až od 1.7.2024 s výrobní lhůtou 2-3 týdny.

Náramky s rytinou na přání

Vyberte si originální náramek s rytím na přání, který vám bude připomínat významné okamžiky vašeho života. Nebo takový doplněk darujte osobě, která je vám blízká. Na náramek vám vygravírujeme jméno, iniciály, významné datum narození, datum svatby nebo jiný nápis, který ve vašem životě hraje důležitou roli. Nechte si na míru vytvořit originální šperk s osobní rytinou jako památku na celý život.

Náramky s rytím vyrábíme ručně

Zakládáme si na precizní ruční zlatnické práci a vysoké kvalitě zpracování. Naše náramky se vyrábí v české zlatnické dílně a jsou gravírovány jménem nejbližšího nebo datem krásné události života. Vybírat můžete náramky vyrobené ze zlata nebo pozlaceného stříbra.

Součástí kolekce jsou náramky s různými přívěsky. Vybrat si můžete například přívěsek se symbolem dvou propojených kruhů nebo nekonečna, které znázorní vaši lásku či vzájemné pouto. Pokud hledáte skutečně personalizovaný šperk a máte svou vlastní představu náramku, napište nám a vyrobíme vám přívěsek na přání dle vašeho návrhu.

Náramek se jménem jako dárek

Personalizované šperky jsou krásný osobní dárek pro maminku, kamarádku, nevěstu i družičku a stanou se nezapomenutelnou vzpomínkou. Na náramek můžete nechat vyrýt iniciály, důležité datum, jméno nebo nápis, který se pojí k vašemu vztahu. Adori náramky jsou k dispozici ve velikosti přímo na míru zápěstí, nebo zvolte standardní délku náramku 18 cm.

Stránka 1 z 3 - 25 položek celkem

Cena

15009770
115009770

Značky

Materiál

Položek k zobrazení: 25
Nahoru
Další produkty