Náramek Eternity z bílého zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori

Náramek je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Dva propojené kroužky vytváří odraz propojených životů. Šperk, který bude navždy uchovávat jména vašich nejbližších.

Délka náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
9 770 Kč
Náramek Eternity z bílého zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori

Symbolika dvou propojených kruhů tohoto náramku odkazuje na propojenost dvou životů. Díky tomu se tento náramek s textem na přání hodí pro zamilované páry nebo novopečené rodiče, kteří chtějí nosit symboliku pouta lásky. Rytinu na přání je možné gravírovat do velkého i malého kruhu zvlášť. Propojit tak můžete dvě jména, monogramy, významná data nebo jakýkoliv jiný text, který má pro vás speciální význam. Náramek s textem si můžete  pořídit v délce přímo na míru. Na zápěstí působí náramek elegantně a lze ho kombinovat s náhrdelníkem ve stejném designu.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náramky s rytinou
Materiál: bílé zlato
Ryzost: 585
Povrchová úprava: lesk
Rozměry přívěsku: ø medailonku - 20 mm a 12 mm
pole1: Gravírování velký kruh| Vaše rytina|14
pole2: Gravírování malý kruh |Vaše rytina|8
Řetízek: anker
Váha přívěsku: 2,5g
Délka řetízku: dle výběru