Doprava a platba

Doprava

Šperk doručíme do 14 dnů od zadání vaší objednávky. Pokud potřebujete doručit šperk dříve, kontaktujte nás předem na adrese sperky@adori.cz. Pokusíme se vám vyjít vstříc.

 

Platby

Pro uhrazení vaší objednávky si můžete vybrat následující způsoby úhrady: 

  • Bankovní převod – po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u Fiobanky. Po obdržení platby vám zašleme potvrzení a informaci o tom, kdy zásilka dorazí. 
  • On-line platbu kartou – Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu ComGate Payments, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a my vám zasíláme potvrzení o přijetí objednávky. Poskytovatelem platební brány je společnost  ComGate Payments a.s., sídlem Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, kontaktovat ji můžete na adrese: platby-podpora@comgate.cz nebo telefonicky na čísle +420 228 224 267 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení