Zlaté náhrdelníky a přívěsky s rytinou

Zlaté přívěsky s rytinou jsou jedinečným způsobem, jak nosit vzpomínky na důležité okamžiky ve vašem životě. Nechte si vyrýt datum svatby, narození, iniciály nebo jména dětí. Pomocí gravírování si můžete svůj šperk personalizovat a získat jedinečný památný doplněk. 

Přívěsky s rytinou na přání vyrábíme ručně

Adori náhrdelníky a přívěsky na krk se jménem jsou vyráběny ručně v české zlatnické dílně. Díky precizní kvalitě jejich zpracování vám budou dělat radost po dlouhou dobu. Zlaté náhrdelníky jsou na poli šperků nadčasovou klasikou a perfektně dotvoří váš každodenní styl. 

V kolekci zlatých šperků najdete přívěsky v různých velikostech i tvarech. Sáhnout můžete jak po klasickém kulatém medailonku, tak i originálních symbolech nekonečna nebo třeba zámku. V závislosti na velikosti přívěsku na něj můžeme vygravírovat písmeno, iniciály, důležité číslo, datum narození či svatby nebo jiný nápis dle vašeho přání.

V nabídce kromě samotných přívěsků najdete také řetízky, které jsou dostupné jak ve standardní, tak i prodloužené délce. 

Pro koho jsou přívěsky s vlastní rytinou určeny?

Zlaté gravírované šperky jsou určeny těm, kteří vyhledávají tu nejvyšší kvalitu, vysokou hodnotu a dlouhodobou životnost osobního šperku, třeba na celý život. Zlatý náramek s gravírováním můžete nadělit sobě, stejně tak se ale bude hodit i jako originální dárek. Věnujte jej třeba novopečené mamince za porod, partnerce či manželce za její lásku nebo komukoliv jinému, kdo je vám blízký. Díky gravírování vytvoříme z každého šperku originál, který za vás řekne vše podstatné.

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem

Cena

469013500
1469013500

Značky

Materiál

Položek k zobrazení: 16
Nahoru
Další produkty