Zlatý náhrdelník Eternity Duo

Neohodnoceno
Značka: Adori

Zlatý náhrdelník Eternity je krásný symbol lásky a propojenosti dvou životů, tak to symbolizují dva propletené kruhy. Šperk v kombinaci bílého a růžového zlata, který vám svou osobní rytinou bude vždy připomínat nejkrásnější události nebo osoby vašeho života.Barva kruhů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
16 000 Kč
Zlatý náhrdelník Eternity Duo
Neohodnoceno
Značka: Adori

Design přívěsku je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Dva propojené kroužky vytváří odraz propojených životů. Šperk odkazující na nekonečně trvající pouto si snadno personalizujete díky osobnímu gravírování rytiny šperků. Větší kruh je z růžového zlata, menší kruh a řetízek ze zlata bílého. Rytinou lze opatřit oba dva kruhy. Doplnit ho můžete náramkem Eternity se stejným motivem. Jeho nadčasové provedení vám bude dělat radost dlouhá léta.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky a náhrdelníky s rytinou
Materiál: bílé zlato
Ryzost: 585
Povrchová úprava: lesk
Typ řetízku: Anker
Délka řetízku: 45 cm
Rozměry přívěsku: ø medailonku - 20 mm a 12 mm
pole1: Gravírování velký kruh|Vaše rytina|14
pole2: Gravírování malý kruh|Vaše rytina|8
Váha náhrdelníku: 3,38 g