I zlatníci potřebují občas dovolenou. Proto nás prosím omluvte, ale objednávky přijaté od 17.6.2024 budeme zpracovávat až od 1.7.2024 s výrobní lhůtou 2-3 týdny.

Náhrdelník Eternity z růžového zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori

Design přívěsku je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Dva propojené kroužky vytváří odraz propojených životů. Šperk, který bude navždy uchovávat jména vašich nejbližších.

Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů
16 000 Kč
Náhrdelník Eternity z růžového zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori
Náhrdelník Eternity z růžového zlata
Růžové zlato

Ozdobte se šperkem, který s sebou bude nést speciální symboliku. Design náhrdelníku Eternity je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Má podobu dvou propojených kroužků, které jsou odrazem propojených životů. Díky tomu se jedná o ideální dárek například pro vaši partnerku, novopečenou maminku nebo jinou blízkou osobu. Gravírovaný nápis si můžete zvolit zvlášť pro malý a velký kruh a šperk si tedy personalizovat podle svého přání. Noste u sebe jména vašich nejbližších nebo třeba významná data, na která ve svém životě nechcete zapomenout.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: růžové zlato
Ryzost: 585
Typ řetízku: Anker
Rozměry přívěsku: ø medailonku - 20 mm a 12 mm
Povrchová úprava: lesk
pole1: Gravírování velký kruh|Vaše rytina|14
pole2: Gravírování malý kruh|Vaše rytina|8