I zlatníci potřebují občas dovolenou. Proto nás prosím omluvte, ale objednávky přijaté od 17.6.2024 budeme zpracovávat až od 1.7.2024 s výrobní lhůtou 2-3 týdny.

Náhrdelník Eternity z bílého zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori
Design přívěsku je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Dva propojené kroužky vytváří odraz propojených životů. Šperk, který bude navždy uchovávat jména vašich nejbližších.
Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů
16 000 Kč
Náhrdelník Eternity z bílého zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori
Šperk s gravírováním
Bílé zlato

Náhrdelník Eternity s sebou nese symboliku nekonečna a pouta lásky. Má podobu dvou propojených kroužků, které odráží propojené životy. Díky možnosti rytí do zlata pomocí gravírování si na něj můžete nechat vepsat název, který pro vás bude mít důležitý význam. Gravírování si lze zvolit zvlášť pro malý a velký kruh a šperk si tedy personalizovat přesně podle sebe. Zvolte třeba jména vašich nejbližších nebo významná data, na která nechcete zapomenout.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: bílé zlato
Ryzost: 585
Povrchová úprava: lesk
Rozměry přívěsku: ø medailonku - 20 mm a 12 mm
pole1: Gravírování velký kruh| Vaše rytina|14
pole2: Gravírování malý kruh |Vaše rytina|8
Řetízek: anker
Váha náhrdelníku: 5 g
Délka řetízku: 45 cm