Výroba šperků na zakázku

Výroba šperků na zakázku

Máte svou vlastní představu šperku, který byste chtěli nosit? Našli jste na Pinterestu na šperk, který není jinde k dostání? Nebo máte svůj vlastní symbol, jenž byste chtěli nosit třeba na přívěsku? Pošlete nám fotografii nebo nákres, jak si šperk představujete a my vám ho v Adori zlatnické dílně vyrobíme.

Objednejte si svůj vysněný šperk

Image 1

 

Adori personalizované šperky

Jedinečnost

Image 1

Díky výrobě šperku na zakázku získáte přesně takový klenot, který bude plně odpovídat vašim představám. Nemusíte se omezovat pouze na volně dostupnou nabídku.

Férová cena

Image 1

Šperk na zakázku nemusí být spojen s vysokou cenou. Vycházíme z podobných cen, jaké naleznete u hotových šperků na našem eshopu. Cenu vždy nejvíce ovlivní výběr materiálu (stříbro/zlato) a jeho gramáž.

Památka na celý život

Image 3

Díky řetízku s vlastním gravírováním můžete získat jedinečnou památku na významný okamžik ve vašem životě, který vám bude šperk neustále připomínat.

 

Vyráběli jsme

Náušnice se zirkony

Image 1

Náhrdelník se zirkony

Image 1

Zlatý náhrdelník

Image 3

 

Jak postupovat?

  1. Zašlete nám obrázek, náčrt nebo třeba i odkaz na inspiraci na Pinterestu.
  2. Dejte nám vědět, jakou velikost šperku byste si představovali. Uveďte, zda preferujete zlato, nebo stříbro. Zmiňte, do kdy potřebujete mít šperk hotový.
  3. Ozveme se vám zpátky a domluvíme se na veškerých detailech.
 

 

Napište nám

Nevyplňujte toto pole:

 

Personalizovaný šperk s gravírováním

Váš personalizovaný na míru zhotoveny šperk můžeme opatřit rytinou. Může se jednat například o jméno vašeho miminka, partnera či kamarádky. Populární volbou bývá také gravírování důležitého data (například narození nebo výročí) nebo souřadnic místa, kde jste se poznali se svou spřízněnou duší.

Šperk s gravírováním lze využít také k tomu, abyste vaší drahé polovičce originálním způsobem vyznali lásku či slova vděku. Oblíbené je také věnování šperků s gravírováním při příležitosti maturity nebo promoce na vysoké škole.

Návrh bez názvu

 

Návrh bez názvu

Jak probíhá výroba šperků na zakázku u Adori

Můžete si vybrat šperk z nabídky našeho e-shopu a popsat nám, jak byste si ho přáli na míru pozměnit nebo upravit. Nebo si zvolíte svůj vlastní návrh modelu šperku, který vám na přání vyrobíme. Po schválení se následně pustíme do výroby. Personalizované šperky vám většinou zhotovíme a odešleme do 3 týdnů od schválení.