Zlacený náramek Eternity

Neohodnoceno

Náramek je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Dva propojené kroužky vytváří odraz propojených životů. Šperk, který bude navždy uchovávat jména vašich nejbližších.

Povrchová úprava
Velikost náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zvolte variantu
2 090 Kč
Zlacený náramek Eternity
Neohodnoceno
Vyrobeno v ČR
Gravírováno na přání
Nošeno s láskou

Symbolika dvou propojených kruhů tohoto náramku odkazuje na propojenost dvou životů. Díky tomu se tento náramek s textem na přání hodí pro zamilované páry nebo novopečené rodiče, kteří chtějí nosit symboliku pouta lásky. Rytinu na přání je možné gravírovat do velkého i malého kruhu zvlášť. Propojit tak můžete dvě jména, monogramy, významná data nebo jakýkoliv jiný text, který má pro vás speciální význam. Náramek s textem si můžete  pořídit v délce přímo na míru. Na zápěstí působí náramek elegantně a lze ho kombinovat s náhrdelníkem ve stejném designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky s rytinou na přání
Materiál: zlacené stříbro
Materiál: stříbro
Ryzost: 925
Povrchová úprava: zlaceno/rhodiováno dle výběru
Typ řetízku: anker
Rozměry přívěsku:
Váha: 3,8 g
pole1: Gravírování velký kruh|Vaše rytina|14
pole2: Gravírování malý kruh|Vaše rytina|8
Péče o šperky: jak-pecovat-o-pozlacene-sperky