Stříbrný náramek Eternity

Neohodnoceno

Náramek je inspirován symbolem nekonečna a poutem lásky. Dva propojené kroužky vytváří odraz propojených životů. Šperk, který bude navždy uchovávat jména vašich nejbližších.

Barva šperku ?
Délka náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
2 090 Kč
Stříbrný náramek Eternity
Neohodnoceno

Symbolika dvou propojených kruhů tohoto náramku odkazuje na propojenost dvou životů. Díky tomu se tento náramek s textem na přání hodí pro zamilované páry nebo novopečené rodiče, kteří chtějí nosit symboliku pouta lásky. Rytinu na přání je možné gravírovat do velkého i malého kruhu zvlášť. Propojit tak můžete dvě jména, monogramy, významná data nebo jakýkoliv jiný text, který má pro vás speciální význam. Náramek s textem si můžete  pořídit v délce přímo na míru. Na zápěstí působí náramek elegantně a lze ho kombinovat s náhrdelníkem ve stejném designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky s rytinou na přání
Materiál: zlacené stříbro
Materiál: stříbro
Ryzost: 925
Povrchová úprava: zlaceno/rhodiováno dle výběru
Typ řetízku: anker
Rozměry přívěsku: průměr kruhů 20 a 12 mm
Váha: 3,8 g
pole1: Gravírování velký kruh|Vaše rytina|14
pole2: Gravírování malý kruh|Vaše rytina|8
Péče o šperky: jak-pecovat-o-pozlacene-sperky