Náramek Classic z bílého zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori

Zlatý náramek s přívěskem ve tvaru malého medailonku, který si můžete nechat ozdobit rytinou podle svého přání. Krásný jemný šperk, který vám bude milou připomínkou jména vašeho partnera, kamaráda nebo dětí. Šablonu rytiny si můžete vybrat v galerii.

Délka náramku
Typ gravírování (viz galerie)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
8 380 Kč
Náramek Classic z bílého zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori

Náramek s kulatým medailonkem nabízí mnoho možností rytiny. Je vyroben ze 14karátové bílého zlata a vždy dbáme na precizní zpracování šperku. Osobní šperk, který si jeho nositelka zamiluje.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náramky s rytinou
Materiál: bílé zlato
Ryzost: 585
Velikost medailonku: 15 mm
Typ řetízku: anker
Váha: 1,6 g
pole1: Gravírování|Vaše rytina|15