Stříbrné náhrdelníky a přívěsky s rytinou

Vyberte si originální šperk s rytinou na přání, který vám bude připomínat významné okamžiky vašeho života. Nebo takový doplněk darujte osobě, která je vám blízká. Na přívěsek vám můžeme vygravírovat jméno, iniciály, významné datum narození, datum svatby nebo jiný nápis, který ve vašem životě hraje důležitou roli.

Naše šperky se vyrábí ručně 

Zakládáme si na kvalitní ruční zlatnické práci a vysoké preciznosti zpracování. Náhrdelníky a přívěsky vyrábíme v české zlatnické dílně. Vybrat si můžete šperk se standardní i prodlouženou délkou řetízku podle toho, čemu dáváte přednost. 

Rozhodnout se můžete pro klasický a nestárnoucí medailonek, ale i symbol nekonečna, které bude znázorňovat vaše vzájemné pouto nebo třeba motiv zámku, který pomyslně uzamkne vaši lásku k milované osobě. Od velikosti přívěsku se přitom odvíjí i velikost nápisu, který je možné na něj vygravírovat. 

Komu věnovat zlacený náhrdelník s přívěskem? 

Zlacené náhrdelníky s přívěskem s vlastním nápisem jsou skvělým způsobem, jak obdarovat vaši milovanou osobu. Dokonale se hodí pro novopečené maminky, kterým chcete udělat radost při příležitosti narození miminka.

Kromě toho lze šperky jako dárek věnovat také mamince, kamarádce, nevěstě, svědkyni či družičkám. Zároveň se jedná o skvělý dárek pro vaši manželku či partnerku, které toužíte udělat radost při příležitosti vašeho výročí, nebo jen tak z čisté lásky. 

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Cena

11002650
111002650

Značky

Materiál

Položek k zobrazení: 19
Nahoru
Další produkty