I zlatníci potřebují občas dovolenou. Proto nás prosím omluvte, ale objednávky přijaté od 17.6.2024 budeme zpracovávat až od 1.7.2024 s výrobní lhůtou 2-3 týdny.

Přívěsky a náhrdelníky s rytinou

Adori náhrdelníky a přívěsky vyrábíme ručně v české zlatnické dílně a gravírujeme jménem nebo datem krásné životní události. Vybírat můžete přívěsky s řetízky v provedení z bílého, růžového i žlutého zlata nebo ze zlatem pozlaceného či rhodiovaného stříbra. 

Řekněte to šperkem

Nejoblíbenější přívěsek ke gravírování je tvar klasického kulatého medailonku se jménem, nabízíme však i spoustu jiných tvarů. Pokud hledáte skutečně personalizovaný šperk a máte svou vlastní představu přívěsku, napište nám a vyrobíme vám přívěsek na přání dle vašeho návrhu. 

V závislosti na velikosti přívěsku vám můžeme vygravírovat jméno, iniciály, významné číslo, datum narození nebo třeba krátký text podle vašeho přání. Díky tomu můžete důležité vzpomínky nosit neustále u sebe a gravírování mít vždy na očích. Pomocí gravírování uděláme z každého šperku váš originál a vdechneme mu punc jedinečnosti. 

Přívěsek s vlastním nápisem jako dárek

Personalizované šperky jsou krásný osobní dárek pro novopečenou maminku, které chcete věnovat jedinečný doplněk s iniciály miminka nebo třeba datem jeho narození. Stejně tak se gravírované přívěsky budou hodit pro nevěsty, manželky či partnerky, pro které se stanou nezapomenutelnou vzpomínkou na významné události v životě. 

Vyberte si přívěsek s vlastním textem

V naší nabídce najdete různé druhy provedení řetízků i přívěsků vhodných ke gravírování. Řetízky jsou dostupné ve dvou až třech délkách, díky čemuž si můžete vybrat takovou variantu, která se vám nejvíc líbí a která se vám bude nejlépe nosit.

Na e-shopu Adori najdete spoustu přívěsků v různých designech. Dáte přednost klasickému medailonku? Nebo se vám líbí symbol dvou propojených kroužků či zámku?

Stránka 1 z 4 - 39 položek celkem

Cena

110016000
1110016000

Značky

Materiál

Položek k zobrazení: 39
Nahoru
Další produkty