Zlacený přívěsek Classic

Neohodnoceno
Značka: Adori

Elegantní, nadčasový a minimalistický design medailonku v kombinaci s moderním zdobným písmem rytého textu vytváří krásnou památku na celý život. Šperk, který bude uchovávat jméno vašeho dítěte, partnera nebo datum důležité životní události. Přívěsek je dodáván i s řetízkem o délce dle výběru.

Povrchová úprava
Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zvolte variantu
1 760 Kč 2 090 Kč 1 760 Kč 2 090 Kč 1 760 Kč 2 090 Kč 1 280 Kč od 1 280 Kč
Zlacený přívěsek Classic
Neohodnoceno
Značka: Adori
Vyrobeno v ČR
Gravírováno na přání
Nošeno s láskou

Se zlaceným medailonkem Classic u sebe budete stále nosit symboliku toho, co je pro vás v životě důležité. Rozhodnout se můžete pro přívěsek se jménem vašeho miminka, partnera či kamaráda, nebo si na něj nechat vygravírovat vaše krátké motto, den narození či svatby. Díky rytí šperků na míru bude každý doplněk originálem. Vybírat můžete z různých materiálů i povrchových úprav a zvolit si délku řetízku podle přání. Náhrdelník se jménem, datem narození či jiným textem se stane vaším oblíbeným doplňkem pro každodenní nošení, a bude pro vás mít speciální význam.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky a náhrdelníky s rytinou
Materiál: zlacené stříbro
Ryzost: 925
? Povrchová úprava: zlaceno/rhodiováno dle výběru
Rozměry přívěsku: ø medailonku - 17 mm
Typ řetízku: anker jemný
Péče o šperky: jak-pecovat-o-pozlacene-sperky
pole1: Gravírování|Vaše rytina|20
pole2: Gravírování zadní strana|Vaše rytina|20
Váha přívěsku: 2,3 g