Šperk se jménem jako dárek k porodu

Příchod miminka na svět často bývá nejsilnějším momentem v životě každého rodiče a speciálně maminek. 9 měsíců čekáme a najednou tady s námi je ten malý uzlíček lásky a štěstí. Je to velká chvíle, která se nám navždy zapíše do srdcí.

 

Babičky, tetičky a kamarádi chodí na první návštěvy miminka s malým dárkem pro něj. Dárek pro maminku zůstává v rukou tatínků. Zatímco naši tátové chodili do porodnice jen s pugetem karafiátů, doba se změnila a tento životní moment si zaslouží památnější dárek k narození dítěte i pro maminku. Nejen, že se pro maminku může stát krásnou připomínkou narození miminka, dáváte tím zároveň najevo svou lásku a vděk za vše, čím si během porodu i před ním prošla. 

F86F581C-4A83-4B88-9B55-F375325E48A1_1_102_o

 

Jako nejoblíbenější dárek k porodu se vybízí kvalitní šperk. Která žena by šperky nemilovala. Navíc má trvalou hodnotu, může se dědit z generace na generaci a je to něco, co může maminka nosit každý den. 

 

Co dělá takový šperk ještě osobnější a speciálnější je gravírování jména miminka. Ke jménu můžete přidat i datum narození. 

Adori2:22_9

 

Na Adori můžete vybírat i přívěsky, které jsou ideální pokud se vaše rodina rozrůstá. Nebo s dalším narozeným miminkem přidávat gravírování nové.

Adori2:22_7

 

Krásným symbolem spojení dvou životů mohou být i dva propojené kruhy.
Adori2:22_10

 

Šperk s gravírováním dostala od své sestry i vévodkyně Kate Middleton. Spustila tím lavinu a všechny maminky z Velké Británie si pak běžely také běžely koupit takový přívěsek se jménem.

Návrh bez názvu-2Náš tip: Je dobré vybírat šperk, který nemá ostré hrany. Maminka ho bude po porodu jistě chtít nosit a při manipulaci s miminkem je třeba dávat pozor na to, aby jeho jemnou kůži ostré hrany nepoškrábaly.