Zlacený přívěsek Sun

Neohodnoceno

Řetízek s přívěskem ve tvaru kulaté destičky s ozdobným kuličkovým okrajem. Jemný a elegantní šperk, který ponese rytinu jména nebo iniciály vaší nejmilovanější osoby. Přívěsek je dodáván i s řetízkem o délce dle výběru.

Povrchová úprava
Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zvolte variantu
1 870 Kč 1 870 Kč 1 870 Kč 2 200 Kč 2 200 Kč 2 200 Kč od 1 870 Kč
Zlacený přívěsek Sun
Neohodnoceno
Vyrobeno v ČR
Gravírováno na přání
Nošeno s láskou

Adori šperky jsou vyrobeny zlatníky ručně v České republice. Každý šperk je originál vyrobený na zakázku. Pro výrobu zlacených stříbrných šperků používáme sterlingové stříbro, které je potaženo vrstvou žlutého nebo růžového zlata (rose gold) nebo rhodia. Dbáme na precizní zpracování šperku. Šperky jsou dále gravírovány laserovým rytím při využití laserového paprsku. Odstín gravírování závisí na materiálu rytého šperku, ve stříbrných špercích je laserová rytina bez barvy až jemně šedá. Ke gravírování využíváme pouze typ písma charakteristický pro značku Adori. Gravírované šperky odesíláme v dárkových krabičkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlacené náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: zlacené stříbro
Ryzost: 925
Povrchová úprava: lesk
Typ řetízku: anker
Rozměry přívěsku: 2 cm
Váha přívěsku: 3,4 g
Péče o šperky: jak-pecovat-o-pozlacene-sperky
pole1: Gravírování| Vaše rytina|20
Váha řetízek: 1,9 g