Zlacený přívěsek Amory

Neohodnoceno
Značka: Adori
Velmi minimalistický a symbolický zároveň. Šperk, který připomíná navlečený prstýnek s rytinou jména vaší milované osoby. Přívěsek ve tvaru prstýnku symbolizuje nekonečnou lásku. Krásný dárek pro partnera nebo maminku.
Povrchová úprava
Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kámen
Dostupnost Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zakázková výroba do 14 dní Zvolte variantu
1 670 Kč 1 670 Kč 1 670 Kč 2 030 Kč 2 030 Kč 2 030 Kč od 1 670 Kč
Zlacený přívěsek Amory
Neohodnoceno
Značka: Adori
Vyrobeno v ČR
Gravírováno na přání
Nošeno s láskou
Adori šperky jsou vyrobeny zlatníky ručně v České republice. Každý šperk je originál vyrobený na zakázku. Pro výrobu zlacených stříbrných šperků používáme sterlingové stříbro, které je potaženo vrstvou žlutého nebo růžového zlata (rose gold) nebo rhodia. Dbáme na precizní zpracování šperku. Šperky jsou dále gravírovány laserovým rytím při využití laserového paprsku. Odstín gravírování závisí na materiálu rytého šperku, ve stříbrných špercích je laserová rytina bez barvy až jemně šedá. Ke gravírování využíváme pouze typ písma charakteristický pro značku Adori. Gravírované šperky odesíláme v dárkových krabičkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlacené náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: zlacené stříbro
Ryzost: 925
Povrchová úprava: zlaceno/rhodiováno dle výběru
Typ řetízku: anker
Rozměry přívěsku: ø medailonku - 20 mm
Péče o šperky: jak-pecovat-o-pozlacene-sperky
pole1: Gravírování|Vaše rytina|15
Váha přívěsek: 2,5 g
Váha řetízek: 1,9 g