Zlacený přívěsek Classic Grande

Neohodnoceno
Značka: Adori

Adori největší model klasického kulatého medailonku s rytinou. Je elegantní a nadčasový a v kombinaci s moderním zdobným písmem rytého textu vytváří krásnou památku na celý život. Šperk, který bude uchovávat jméno vašeho dítěte, partnera nebo datum důležité životní události. Přívěsek je dodáván i s řetízkem o délce dle výběru. Krásně vynikne především na dlouhém řetízku.

Povrchová úprava
Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
1 990 Kč 1 990 Kč 1 990 Kč 1 990 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč 2 320 Kč od 1 990 Kč
Zlacený přívěsek Classic Grande
Neohodnoceno
Značka: Adori
Vyrobeno v ČR
Gravírováno na přání
Nošeno s láskou

Adori šperky vyrábíme ručně v České republice. Každý přívěsek je originál vyrobený na zakázku. Pro výrobu zlacených stříbrných šperků používáme sterlingové stříbro, které je potaženo vrstvou žlutého nebo růžového zlata (rose gold) nebo rhodia. Dbáme na precizní zpracování šperku. Šperky jsou dále gravírovány laserovým rytím při využití laserového paprsku. Odstín gravírování závisí na materiálu rytého šperku, ve stříbrných špercích je laserová rytina bez barvy až jemně šedá. Ke gravírování využíváme pouze typ písma charakteristický pro značku Adori. Gravírované šperky odesíláme v dárkových krabičkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky a náhrdelníky s rytinou
Materiál: zlacené stříbro
Ryzost: 925
Povrchová úprava: zlaceno/rhodiováno dle výběru
Rozměry přívěsku: ø medailonku 21 mm
Typ řetízku: anker jemný
Péče o šperky: jak-pecovat-o-pozlacene-sperky
pole1: Gravírování|Vaše rytina|25