I zlatníci potřebují občas dovolenou. Proto nás prosím omluvte, ale objednávky přijaté od 17.6.2024 budeme zpracovávat až od 1.7.2024 s výrobní lhůtou 2-3 týdny.

Přívěsek Lucchetto z růžového zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori

Řetízek s přívěskem ve tvaru zámku, který uzamkne pouto lásky. Na přívěšek vyryjeme monogram jména na přání nebo vaše osudové číslo. Krásný a originální šperk na památku.

Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
9 000 Kč 4 900 Kč od 4 900 Kč
Přívěsek Lucchetto z růžového zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori
Šperk s rytinou monogramu
Růžové zlato

Uzamkněte symbolicky pouto vaší lásky společně s partnerem, kamarádkou či jinou blízkou osobou. Přívěsek Lucchetto má podobu drobného zámku a jedná se o krásný a originální šperk na památku na celý život. Pomocí gravírování si na něj můžete nechat vyrýt například monogram jména nebo osudové číslo a vy tuto symboliku můžete nosit neustále u sebe. Skvěle se bude vyjímat v kombinaci s naším řetízkem ve standardní délce.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: růžové zlato
Materiál: růžové zlato
Ryzost: 585
Povrchová úprava: lesk
Rozměry přívěsku: 8x14 mm
Typ řetízku: Anker
pole1: Gravírování monogramu|Vaše rytina|1