Přívěsek Lucchetto z bílého zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori

Řetízek s přívěskem ve tvaru zámku, který uzamkne pouto lásky mezi vámi a vašim nejbližším. Na přívěšek vyryjeme iniciálu jména na přání nebo vaše osudové číslo. Neobvyklý a originální šperk na památku.

Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Písmo gravírování
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
9 000 Kč 4 900 Kč od 4 900 Kč
Přívěsek Lucchetto z bílého zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori
Přívěsek s rytinou monogramu
Bílé zlato

Zlatý řetízek s písmenem nebo osudovým číslem na přívěsku ve tvaru malého zámečku se stane vaším oblíbeným doplňkem. Personalizovaný šperk s rytinou iniciály jména milované osoby symbolicky uzamkne vaše vzájemné pouto. Tento jemný a elegantní přívěsek vám bude milou připomínkou vaší lásky, ať už partnerské nebo rodičovské. Přívěsek zámku je inspirován zámky zamilovaných, které se zamykají na zábradlí mostů jako vyznání lásky. Zámek lásky má při uzamčení pár zamilovaných navždy spojit. Přívěsek je vyroben ze 14karátového bílého zlata s hladkou povrchovou úpravou.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: bílé zlato
Ryzost: 585
Typ řetízku: anker
Rozměry přívěsku: 8x14 mm
Povrchová úprava: lesk
pole1: Gravírování monogramu|Vaše rytina|1