I zlatníci potřebují občas dovolenou. Proto nás prosím omluvte, ale objednávky přijaté od 17.6.2024 budeme zpracovávat až od 1.7.2024 s výrobní lhůtou 2-3 týdny.

Přívěsek Sun z bílého zlata

Neohodnoceno
Značka: Adori

Řetízek s přívěskem ve tvaru kulaté destičky s ozdobným kuličkovým okrajem. Jemný a elegantní šperk, který ponese rytinu jména nebo iniciály vaší nejmilovanější osoby.

Řetízek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zakázková výroba do 2-3 týdnů Zvolte variantu
12 090 Kč 13 390 Kč 7 990 Kč od 7 990 Kč
Přívěsek Sun z bílého zlata
Neohodnoceno
Značka: Adori
Přívěsek se jménem
Bílé zlato

Přívěsek Sun je jemný a něžný šperk, který dokonale ozdobí váš krk a bude vám připomínat to, co je ve vašem životě nejdůležitější. Přívěsek má podobu kulaté destičky s ozdobným kuličkovým okrajem, který vytváří zajímavý detail. Doprostřed šperku si můžete nechat vygravírovat nápis na přání, například v podobě rytiny jména nebo iniciálů vaší milované osoby. Získejte jedinečnou památku na celý život.

S dárkovou šperkovnicí

Šperky odesíláme v sametové dárkové šperkovnici, do které můžete svůj šperk ukládat. Šperk se v ní bude krásně vyjímat a budete ho mít vždy po ruce.

Osobní rytina

Osobní rytina je to, co dělá váš šperk unikátní. Šperky gravírujeme laserovým rytím a ke gravírování využíváme typy písma charakteristické pro značku Adori. Gravírování je trvalé a bez barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté náhrdelníky a přívěsky s rytinou
Materiál: bílé zlato
Materiál: bílé zlato
Ryzost: 585
Povrchová úprava: lesk
Rozměry přívěsku: 2 cm
pole1: Gravírování| Vaše rytina|20